Baila Baila tuż tuż!

Dodano 2015-05-23

Do festiwalu pozostało już kilka dni. Już w przyszły weekend rozpoczniemy latynoskie szaleństwo. Z radością informujemy, iż na Baila zawita ponownie Kizomba - tym razem kizombowe rytmy poprowadzą Ala i Piotr Kuniccy z Krakowa.

Niestety Marta Rolnik nie może osobiście przyjechać na Baila - zastąpią ją wysłannicy Jakub Żurawiński i Asia Witczak, którzy poprowadzą dla Was zajęcia z afro-jazz fusion, reggaetonu, salsy oraz improwizacji i kontaktu w parze.

Plan został zaktualizowany. Zapisy zamykamy w czwartek 28 maja !!! Do zobaczenia !!!

Marta ponownie w drużynie Baila!

Dodano 2015-05-10

Kochani Bailandorzy mamy dla Was kolejną fantastyczną informację. Na Baila powraca niesamowita Marta Rolnik z Łodzi. Marta poprowadzi dla Was zajęcia z afro-jazz fusion, reggaetonu, salsy oraz improwizacji i kontaktu w parze.

Niestety Martyna Spyra obecna na dwóch pierwszych Edycjach nie będzie mogła przyjechać - nie martwcie się jednak, gdyż Eryk Januszyk jest z Nami i poprowadzi wszystkie zaplanowane przez nich dotąd zajęcia, również partnerworki !!!

Baila Open !

Dodano 2015-05-10

Już w najbliższą sobotę 16 maja zapraszamy do Galerii Echo Kielce na otwarte pokazy tańca !!!Discofox na Baila !

Dodano 2015-04-30

Kolejna niespodzianka dla uczestników naszego Baila Baila! Do grona instruktorów dołączyli Ania Lisowska i Rafał Zaręba !

Ania i Rafał poprowadzą dla Was dwie godziny warsztatów jednego z najbardziej popularnych w ostatnim czasie tańców DISCOFOXA ! Zapraszamy wszystkie osoby na te fantastyczne warsztaty - to doskonała okazja również dla tych, którzy przygotowują swój Pierwszy Taniec ! Discofox doskonale sprawdza się na wszelakich imprezach okolicznościowych !

Mamy dla Was kolejną ważną informację. Ze względu na weekend majowy oraz liczne zapytania i prośby o możliwość rejestracji w drugim progu cenowym (200 zł - fullpass) postanowiliśmy przedłużyc termin obowiązywania drugiego progu do 5 maja ! Macie zatem kolejne dwa dni robocze aby zakupić fullpass za 200 zł !!!

Niebawem kolejne niespodzianki !!! Salsowy (i nie tylko) Kleryków czeka !!!

Plan warsztatów !

Dodano 2015-03-22

Dostępny jest już wstępny grafik zajęć ! Przypominamy, iż to ostatni tydzień, w którym obowiązuje pierwszy próg cenowy. Do końca marca cena fullpassu wynosi 150 zł !!!

W tym roku nasze zaproszenie przyjęli kolejni zagraniczni goście Yuri Colucci i Cristina Pierbattista, którzy poprowadzą salsowe zajęcia w parze i solo !

Wkrótce kolejne informacje i newsy !!! Zapraszamy do Kielc na Baila Baila Festival III Edycja !!!

Warsztaty Baila Baila !

Dodano 2015-02-22

A oto przed wami kolejna, krótka relacja z ubiegłorocznych warsztatów! Fantastyczna atmosfera, dance, dance, dance, salsa, bachata, merengue, reggaeton, kizomba, solo, w parach , w grupach, za ręcę, z przytupem, z pasją, z miłością, z energią i w dodatku baila baila :) !!!

A to wszystko i jeszcze więcej już w samym środku wiosny, podczas III Edycji naszego festiwalu !!! Zapraszamy ponownie na Pull-Push Bachatę ;) z Cristiną Camerzan i Niccolo Di Stani !

Wszyscy, którzy kochają "krwistą" zabawę rodem z Karaibów zapraszamy na piątkową Wampiriadę ! A w sobotę po gali kolejna latynoska impreza !

Wkrótce kolejne niespodzianki i newsy !!!

Drużyna Baila Baila

Dodano 2015-02-15

Grono Wszechtańczących powiększa się z tygodnia na tydzień.

Nasze zaproszenie przyjęli ponownie niesamowici Niccolo Di Stani i Cristina Camerzan z Włoch, sensualni Łukasz Raś i Ewa Jankowska z Krakowa, energetyczna Kasia Błońska z Opola oraz niezastąpiony Paweł Łojas z Zakopanego!

W tym roku do drużyny Baila Baila dołączy pełna wdzięku i uroku Mariam Ali. Kolejne sylwetki Baila - Wszechtańczących niebawem.

Mariam, jak wszyscy nasi instruktorzy, jest wszechstronną tancerką i choreografem. Specjalizuje się w tańcach karaibskich takich jak salsa, merengue czy bachata. Bliski jest jej również reggaeton oraz dancehall.

Zapraszamy na warsztaty już w maju !!! Pamiętajcie, iż pierwszy próg cenowy obowiązuje do 31 marca 2015 roku!

Baila Baila Festival - III Edycja przed nami!

Dodano 2015-02-01

Przed nami kolejna, trzecia edycja jednego z najbardziej klimatycznych i gorących wydarzeń na rozpoczęcie lata 2015 roku, które będzie mieć miejsce w samym centrum Kielc !

Już teraz rozpoczynamy zapisy na Baila Baila Festival, który odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 roku w BEST WESTERN Grand Hotel w Kielcach. W tym roku postanowiliśmy pozytywnie Was zaskoczyć i zaprosić Wszystkich do wspólnego szaleństwa już w MAJU!!!

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z II Edycji Festiwalu:

Dalsze informacje niebawem !!!

Bailandorzy do zobaczenia !!!

Dodano 2014-09-17

Kochani zakończył się trwający 3 dni Festival Baila Baila ! Czas na krótkie podsumowanie II Edycji Dziękujemy Wszystkim uczestnikom, kursantom i tancerzom za przybycie, uczestnictwo, wspólną naukę i zabawę. W tym roku trzy pierwsze miejsca pod względem liczebności z ogromną radością przyznajemy miastom: Opole, Katowice i Rzeszów.

Ogromne podziękowania dla Kamil Kubicki i Marcin Sadko z Agencji Artystyczno-reklamowej Pro Art Duet za współorganizację, wysiłek godny miana siódmych potów i za to że daliście radę nawet w "kryzysowych" sytuacjach.

Dziękuję inwestorom i sponsorom za wkład i zaangażowanie w rozwój Festivalu Baila Baila II Edycja.

Dziękuję instruktorom, artystom i swoim przyjaciołom: Jasmina Berardi i Antonio Berardi, Danger Rodriguez Perez i Yunaisy Farray, Niccolò Di Stani i Kristina Camerzan, Gosia Kulpa i Grzegorz Przetocki, Yosmaikel Delgado i Sylwia Stanio, Łukasz Raś i Ewa Jankowska, Eryk Januszyk i Martyna Spyra, Kasia Błońska, Paweł Łojas i Kasia Ligas, Sławek Wienckiewicz i Milena Jakubowska, Marcos de Lima, Karolina Bilska, Michał Baran, Kasia Oleś, tancerkom z Project Salsa za fantastyczną pracę, warsztaty pełne pasji i zaangażowania i to, że Wszyscy jesteście zakręconymi Wszech Tańczącymi! Wielkie dzięki Tomasito Januszek za dwie super imprezki.

Specjalne podziękowania dla Magda Janowska za znoszenie moich humorów i bycie sercem i duszą tego Festiwalu - bez Ciebie byłaby mega lipa. Jestem ogromnie wdzięczny grupie La Malanga Dance Group i Katarzyna Łataś za współpracę i zaangażowanie w Festival... Miano najbardziej otwartej i przyjaznej propagatorki kultury tanecznej, kobiety pełnej pasji i otwartej na wszelkie idee tworzenia przyznaję Kasi Błońskiej - jesteś wielka. Karolino Bilska - partnerko ma dzięki ponownie za wspólną pracę, która dla mnie zawsze jest wielkim zaszczytem i przyjemnością. Specjalne podziękowania dla Mateusz Wróbel i Ewelina Ślepek za piękny pokaz i nową przyjaźń - mam nadzieję na dłużej. Dziękuję moim kochanym tancerzom z GO4DANCE Studio za udział w warsztatach oraz Gryz Karolina, Magda Lena, Magda Janowska, Marek Seweryn, Iwona Łataś za pokazy i pomoc. Naszej Gwieździe Wydmańskiej szczególnie dziękuję za wsparcie w festiwalu i działalności naszej szkoły. Mateusz Wójcik Grandhotelowcu dzięki że byłeś (nie tylko w pracy) i za gotowość do wszelkiej pomocy !

Drodzy Bailandorzy stworzyliśmy wspólnie coś pięknego, połączył nasz taniec ale ja osobiście dostałem od Was o wiele więcej... Dziękuję za uśmiech i pozytywne opinie, za rozmowy, spotkania, karaibskie tańce-hulańce i zmęczenie, które cieszy.... Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na III Edycji już niedługo !!! Niech Baila Baila będzie z Wami !

A propo najważniejsze: Anna Lachowska-Szymczyk kocham cię !!!!!

Zapisz się

Baila Baila Festival !
Warsztaty, pokazy, impreza !

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia. Aby pobrać formularz kliknij TUTAJ!

Kontakt

Adres: GO4DANCE Studio
Telefon: 506 617 435
E-mail: biuro@go4dance.pl